Mirden Yatçılık, Türkiye’ de denizcilik sektöründeki, tekne satış ve tekne satış sonrası servisi konusunda kaliteli ve yenilikçi hizmet verebilmek adına daha önce eğitim sektöründe Türkiye’ de büyük hizmetler vermekte olan ve uzun yıllardır tekne satış, müşteri memnuniyeti konusunda büyük deneyime sahip kurucu kadrosu ile siz denizsever dostlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Elan Yachts D.o.o. Türkiye Exclusive Distribütörlüğü’nü katarak sizler ile buluşmuştur.

 

Elan Yachts, 1949 yılında kurulmuş, Avrupa’nın eski ve köklü tekne üretici firmalarından biridir. Elan tekneleri innovatif üretim anlayışı ile dünya çapında tekne üretiminde ilkleri temsil eder. Birçok dünyaca ünlü ödül sahibi model tekne üretmiş Elan teknelerinin en son modeli Studio F.A.Porsche ve Humphreys Yacht Design tarafından tasarımı gerçekleştirilmiş olup, Elan GT6 2021 European Yacht of the year Family Cruiser ve 2020 British Yacht of the year ödüllerine aday gösterilmiştir. 

 

Elan D.o.o. firması ayrıca dünyanın en ünlü sportif ve tanınmış kayak üreticisidir. Olimpiyatlarda ve diğer büyük kayak organizasyonlarında, ünlü ve başarılı sporcuların tercih ettiği en ünlü markalardan biridir. Elan tekneleri gerek tekne yarışlarında performansı, gerek uzun seyirlerdeki güvenli ve stabil yapısı, gerekse muhteşem konfor özellikleri sayesinde uzun süreli tekne yaşamına uygun olup, Avrupa’da ve Dünya’da denizsever müşterilerin en önemli tercihlerinden biri olmuştur.